Geveze SohbetHarika SohbetMobil Sohbet Kızlarla Sohbet & Chat Platformu

1 sene önce Ottoman tarafından eklendi. kez görüntülendi. 0 yorum yapıldı.

Kızlarla Sohbet Mobil Chat odaları

Kızlarla konuşacak bir şey bulamıyorum, konu fakiriyim diyen bir çok insana rastlıyorum. Şimdi size bir şeyden bahsedeceğim. Hep soruyorsunuz kızlarla sohbet edecek konu bulamıyorum, abi kızlarla ne konuşacağız, beyler buna ne yazayım. Beyler konu bitti acil konu bulun. Arkadaşlar kızlarla sohbet edemiyorum ne demek ya? Siz kızları eğleme makin asımısınız ha? kızları eğlemek için mi konuşuyorsunuz. Bir iletişim kuruyorsunuz ve bu iletişimin sağlıklı olması için sizin de sağlıklı cümleler, sağlıklı şeyler söylemeniz, sağlıklı yollarla söylemeniz gerekiyor.

Kızlarla Chat Odaları

Bu arada “gözlerin mükemmel” tarzı şeyler değil. Peki ne yapacağız, sana bundan bahsedeyim. Abi bak birincisi, şunu unutma; gerçek hayattan bahsedeceğim, bir de mesaj sohbetlerinden bahsedeceğim. Sizlerin bir çoğu özgüven eksikliği çekiyor. Özgüven eksikliği yaşadığınız için şunu yapmıyorsunuz. Gerçek hayata önem göstermiyorsunuz, hep sohbet odaları içine odaklanıyorsunuz. Gerçek hayatta utanıyorsunuz. Bir kadının gözlerinin içine bakacaksın anladın mı? Sohbet sitesi içerisinde aslansın, gerçek hayatta pisi pisi. Bu oluyor mu? olmuyor.

Kızlarla Sohbet Ederken Nasıl Konuştuğun Önemlidir

Nasıl konuştuğun, ne konuştuğundan gerçek hayatta % 90 oranında daha önemlidir. Sana bu kadar şöyleyeyim. Yapılan deneylerin bilmem ne dünyaya politik etkisi falan gibi saçma şeyler anlatırsın. Birisi gelir hiç pırasa sapı yemişmiydin der ve kızı alıp götürür anladın mı? Bak bu kadar basit. Olaya enerji vermekte, olay hissiyatta, olay karşıya güzel şeyler hissettirmekte.

Kızlarla Sohbet odaları hilal bayan sohbet

Bayan Sohbet odaları

Sen böyle triplere gelirsen kızlarla sohbet edemezsin. Sohbet sitesi içerisinde hissiyat veremiyorsun ama eğlenceli olabiliyorsun, şakalar, sataşmalar, komik espriler yapabilirsin. Peki bunu doğru şekilde nasıl yapacaksın. Bak dostum cahilsen kızlarla sohbet konusu bulamıyorum diye sorarsın. Kötü bir şey değil, ayrıntıları söyleyemiyorum. Bir miktar cahilliğe sahipsin, kusura bakma.

Kızkıza Sohbet Chat Odaları

Peki bunu nasıl çözeceğiz baba. Gidip en sevdiğim dizi çukur, işte çukur izledim, kuzey güney izledim. İçerde dışarda izledim bu kadar. Eee..sonra ne yaptın? Kitap okudun mu? yok. Başka hangi filmleri seviyorsun? En son sinemaya ne zaman gittin? Recep İvediğe gitmiştim. Ne oldu? sonra tabi sohbet konusu bulamıyorum. Ne biliyorsun da sohbet edeceksin? Gündem takip etmezsin, facebooktaki dayılar gibi bir fotoğrafın altına yazılmış siyah şeylere inanırsın. Sonra kızlarla sohbet edemiyorum dersin. Tabi sohbet edemezsin kardeşim, şimdi sana vereceğim yöntemi iyi dinle. Bak, birincisi şu cahilliğini üzerinden at. Adam akıllı fantezi, bilim, kurgu romanı oku. Oyun kitaplarını oku, belki bir şeyler öğrenirsin.

Bayanlarla Sohbet Etmek İçin En Kolay Adres!

Çevrenizde çok fazla erkek olabilir ve artık kendinize yeni kadın arkadaşlar elde etmek isteyebilirsiniz. Çevrenizdeki kadınlarla anlaşamama ihtimaliniz de bulunmaktadır. Bu tarz bir durum yaşadığınız zaman ise internet sitelerinden yeni kişilerle tanışma yoluna gidebilirsiniz. Chat odaları içerisinde birçok kadın yer almaktadır. Bu kadınların arasından kendiniz için en uygun olduğunu düşündüğünüz kadınla sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Bayan arkadaş edinmek isteyen kişiler artık son yıllarda bu şekilde edinme yoluna giderken aynı zamanda ileriye dönük ciddi bir ilişki düşündüğünüz gibi aynı zamanda sadece arkadaş olarak da muhabbetlerinizi ilerletebilirsiniz.

Bayanlar ile Sohbet Chat odaları

Yeni kişilerle tanışmak isteyen kişiler bu şekilde tanışabilecekleri yeni kişiler bulabildiği gibi aynı zamanda bu kişilerle en iyi şekilde vakit geçirebilir. Sohbet odaları sayesinde muhabbet etmiş olduğunuz kişilerle ilerleyen dönemlerde daha iyi seviyede muhabbetler oluşturabilmeniz mümkündür. İsterseniz bu muhabbetler sadece internet üzerinde de kalabilmektedir. Chat odası sayesinde yeni kişilerle tanışırken tanışmış olduğunuz kişilerle iletişiminiz de en üst seviyede kalır. İsterseniz her gün muhabbet edebilme imkanına da sahip olabilirsiniz.

Kızlar ile Sohbet Chat Arama etiketleri

kızlarla chat, kızlarla sohbet odaları, kızlarla sohbet kanalları, kızlarla sohbet siteleri, kızlarla canlı sohbet, kızlarla görüntülü sohbet, kızlarla kameralı sohbet, kızlarla sohpet, kızlarla çet, kızlarla cinsel sohbet, bayanlarla sohbet, kadın sohbet, dul bayan sohbet kanalları, bedava kızlarla sohbet chat, kızlarla seviyeli sohbet, kızlarla evlilik sohbet arkadaşlık, kızlarla chat yapmak istiyorsanız hemen sizde kendinize bir nick belirleyip sitemize giriş yaabilirsiniz!

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ottoman/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781