Hilal Sohbet Ezgi Sert Kimdir? Biyografi

1 sene önce Ottoman tarafından eklendi. kez görüntülendi. 0 yorum yapıldı.

Özellikle Tiktok platformunda çektiği videolar ile gündem olan ve tanınan Ezgi Sert geniş bir hayran kitlesine ulaştı. Daha sonrasında diğer sosyal medya platformlarında’da takipçi sayısını arttıran sosyal medya fenomeni güzelin geniş bir hayran kitlesi var. Takipçileri ve hayranları tarafından hayatı merak konusu olan fenomen güzel’in özel yaşamı sık sık aranır hale geldi.

Ezgi Sert kimdir?  Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

https://www.youtube.com/embed/FMJhH7NIuFI

Ezgi Sert kimdir?

Sosyal medya fenomeni Ezgi youtuber olma yolunda emin adımlar attı. Youtube kanalında makyaj ve moda ağırlıklı içerik oluşturan başarılı bir içerik üreticisi haline gelen güzel şu an 27 yaşında ve birkaç yıldır kendi ismini taşıyan Youtube kanalında yayın yapıyor. Bunun yanında İnstagram yayınlarını da birçok kişi severek takip ediyor. Sosyal medya platformlarında geniş takipçi kitlesine ulaşan Sert’in bir çok fan sayfası’da mevcut. 27 Ekim 1992 yılında doğan sosyal medya fenomeni güzel Üniversitesi Radyo Sinema ve Televizyon Bölümü mezunu. Bu bölüme sunucu olmayı hayal ettiği için girdiğini söylüyor. Büşra isminde bir kız kardeşi ve adı Gofret olan bir köpeği var. Antalya da yaşamını sürdüren Sert İstanbul’a yerleşmeyi ve orada kariyerine devam etmeyi düşünüyor.

Ezgi Sert kaç yaşında?

Kendisi hakkında en çok merak edilen soruların başında yer alan yaşı takipçileri tarafından sıkça arama motorlarında arandı. Ünlü sosyal medya fenomeni 1992 doğumlu yani 28 yaşında.

Sosyal medya fenomeni Ezgi kimdir?

Ezgi Sert hangi burç?

27 Ekim 1992  doğumlu sosyal medya fenomeni güzelin burcu ise Akrep.

Ezgi Sert’in boy ve kilosu

Sosyal medyada ses getiren paylaşımlar yapan Sert magazin gündeminden’de düşmüyor. En çok merak edilen konu ise sosyal medya fenomeni güzelin boyu ve kilosu oldu. 168cm uzunluğunda olan güzel 52kg ağırlığında.

Ezgi Sert’in sevgilisi var mı?

Gönül kapılarının kapılarını adeta sır gibi saklayan başarılı sosyal medya fenomeni’nin takipçileri merakta. Sert’in hayranları hayatında biri olup olmadığı konusunda ikiye bölündü bile. Sizler için araştırdık ve bulduk güzel sosyal medya fenomeni olan Sert’in kalbini çalan kimse olmamış.

Sert estetik mi yaptırdı?

Ezgi Sert youtube kanalı

Tiktok üzerinde çektiği videolar ile ünlenen Ezgi Sert, şimdilerde ise YouTube üzerinden videolar çekmeye devam etmektedir. Youtube platformuna 6 Mayıs 2014 tarihinde katılan sosyal medya fenomeni güzel 142B aboneye ulaştı bile. Takipçi sayısını günden güne arttıran Sert ‘in videolarının konusu ise daha çok giyim, moda, eğlence, komedi üzerinedir. Lüks evde bir gün geçirmek, lüks araba satın almak, karantinada zayıflamak gibi hedef kitlesinin ilgisini çekebilecek türden videolar üretmekte ve bu videolar üzerinden para kazanmaktadır.

Ezgi Sert estetik mi yaptırdı?

Estetik işlemleriyle arası’nın iyi olduğu bilinen sosyal medya fenomeni 2018 yılında bir burun estetiği ameliyatı geçirdi ve burnundaki kemerli bölgeyi düzleştirdi. Bunun dışında botoks da tercih ettiği işlemler arasında.

Ezgi Sert’in sosyal medya hesapları

Geveze Sohbet Geveze Hİlal Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ottoman/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781