Geveze SohbetHarika SohbetMobil Sohbet Mobil Bip Sohbet & Chat

1 sene önce Ottoman tarafından eklendi. kez görüntülendi. 0 yorum yapıldı.

Mobil Bip Sohbet Burada

Günümüzde artık sosyal medyanında gücünün artması ile sohbet sunucularıda çoğalıp yaygınlaşmaya başlamıştır. Yıllardır sohbet ve chat ortamlarında bir çok platfor kullanıcılarına hizmet vermektedir. avrupada türkiyede ve Google’de bizim gibi sohbet sunucularına  değerli kullanıcıları içine öncülük etmektedir, bir çok kullanıcıinsan google üzerinden web sitelerimize ulaşıp oradan istediği odalarımıza giriş yapabilmektedir. trsohbet chat sitesinin amacı kullanıcılarına kaliteyi yaşatıp seviyeli dürüst ve kaliteli kullanıcılarla tanıştırmaktır.. Yani kısaca şunu belirtmek gerekirse platformumuz çöp çatan sitesi gibi düşüne bilirsiniz..

Bip Chat Burada

TRSohbet plaformlarının amacını sitemize girş sağlayan kullanıcılarımızın çoğunluğu kelitesini bilmektedir, kendini bilen Bilincli bir kullanıcı sohbet sitelerimize girip saatlerce vakitlerini platformumuzda geçirmektedirler.TRSohbet sitemizde vakit geçire bilmeniz için ortamın güzel ve kaliteli olmalısı gerekir. Bizde yıllara dayanan tecrübemize dayanaraktan siz kullanıcılarımıza kalite bir sohbet imkanını sizlere sunmaktayız.Platformumuzda sohbett haricinde mesala neler var. . Birbirinden çok farklı #oyun kanallarımız bulunmakatadır sizlerde bu odalarda oyun oynayarak zekanızı geliştire bilirsiniz.Sunucumuzda sohbet etmekten canınızmı sıkıldı asla ve asla ben sıkılacağını zannetmiyorum ama bizler siz değerli kullanıcılarımızı düşünerek yinede farklı organizazyonlar yaparak kullanıcılarımızın canının sıkılmasını giderebilmek amacı ile kullanıcılarımız ile karşılıklı yarışma odalarımızda tanıştığınız bay veya bayan arkadaslarınız ile sizlerde yarışabilirsiniz. Aynı zamanda platformumuuzun radyosunu açarak bir birinden kaliteli ve profosyenel dj lerimizi dinleyebilir isteklerde buluna bilirsiniz..

Bip Sohbet Chat odaları mobil

Bip Sohbetcim Sohbet Odaları

Tamamen bedava Üyelik Gerektirmeden Ücretsiz Sohbet Siteleri Altında bir araya toplamış olarak hazır durumda olan 2000 li yılların Köklü Bir geçmişi bulunan ve öncüsü konumdadır. Esnek iç yapıay sahip ve tamamen insanlar tarafından deneyimi olan kalite odaklı web ekibiyle avrupanın ve türkiyenin Sohbet alemin en Kaliteli ve seviyeli sohbet platformudur..! sloganıyla geçmişten geleceğe yayın hayatına da sizlerind esteğiyle devam etmektedir..Sitemizde En popüler odalarımız arasında yerini alan ve global olarak adlandirdiğimiz kullanıcıların vaz gecemediği #SOHBET odamızda sizleride kurallar çerçevesinde bay ve bayanlarla genel sohbete katılmanızı öneriyoruz. işin ve Günün yorgunluğunu atmak stresten uzak eğlenceli ve zekanızı, klavyenizin hızınızı test etmek içinde #oyun odalarımızı sizlerde deneyebilir ve zekanızı güçlendire bilirsiniz..

Bip Sosyal Sohbet Siteleri Hakkında Bilgilendirme…!

Bu makalemizde sizlere sosyal medyanın önde gelen sitelerinden birisi olan sosyal Sohbet sitelerinin kimleri hedef aldığından bahsedelim biraz.. Metin içerisinde hedef kitlenin hangi sınıflardan oluştuğu,ve bu kitlelerin ilgisini ve alakasını çekmek için nasıl bilgiler ve içerikler sunduğu, hedef kitleleler ile etkileşiminin sonucunda insanların nasıl kazanımların ortaya çıktığına sizlerle beraber değineceğiz. TRSohbet platformları gibi gittikçe büyüyen ve popülerleşen siteler hakkında sizlere bilgi vermek amacı ile yazdığımız makale ve yazılardan biri olan bu metinde ana hedef sitelerin kullanıcı kitlesine dair detayları ortaya koymak. Sitemizin Ana hatlarından konu olarak bahsettiğimiz bu bölümde içeriği’ni merak etti iseniz eğer sizlerde devamını kesinlikle okumanızı öneriyporuz. Keyifle okuyunuz.

Bip Sohbet Amaçı nedir?

TR sohbet Sosyal sohbet platformları kitlelerinden bahsedeceksek olursak ilk bilmemiz gereken bir kitleye kesinlikle takılı kalmadan o siteyi değerlendirmeye kesinlikle almanız gerektiğidir. Bu tip platformlar kozmopolit bir platform olması sebebi ile belirli bir kullanıcıya takılıp kalmamaktadır. BU siteler Kendi içerisinde sürekli yenilikler ve yeni eklemeler yaparak hedef kitle portföyünü genişletmeyi be büyümeyi hedeflerler. Sosyal sohbet Site içerisinde toplum sınıflarının her bir kademesinden bay ve bayan grup bulunmak ile beraber komün veya bireysel bir şekilde hareket ettikleri nide sizlerde göre bilirsiniz.. insanların bu siteyi kullanım amaçları veya alışkanlıkları özelinde çizdiği yol haritaları sonucu kişilerin kendisi de belirli bir kullanıcı tipi ortaya koyarlar.. Bu kullanıcıların şekillenişine göre sitelerin yöneticileride kullanıcıları için yeni Sohbet alanlarını kullanıcıları için tahsis ederler.. Bu alanlar 1996 yılından bu yana uzun süre gelen soosyal sohbet odaları mantalitesini taşıyan, üyelik gerekmeden sürekli canlı sohbet sunan odalardır..

Trsohbet Bip Odaları

Avrupada ve türkiyede sosyal sohbet siteleri tarafından kullanıcılarına sağlanmakta olan bu içerikler insanlar kitlesinin belirlenmesinde büyük bir rol oynamaktadır.. TRSohbet sitelerinde ilk userleri ve kullanıcıları çekmek için belirli sohbet odalarından faydalanılmaktadır.. Bu odalar genellikle popüler topciklerin ana tema olduğu bir wep site üzerine örneğin  kurulmanın yanı sıra kimi zaman da alan içerisinde dikkat çekici kullanılan başlıklar bu yapılara entegre olmaktadır.. İlk kullanıcınun elde edilmesinin ardından bu kullanacı kitlesini zenginleştirmek ve veyahut da mevcut kitleyi daha zengin ve daha profosyonel hale getirmek için yeni alt başlıklar arayışlarına geçilmektedir.. ASlında Buradaki önemli nokta siz arkadaşların takibinin profesyonel ekipler tarafınca yapılmış olmasından kaynaklıdır.. Bu profosyonel takibin ardından ihtiyaç olan noktalar için ise taleple veya gözlemlenen isteklere göre belirlenmektedir. Ardından siz kullanıcıların beğenisine sunularak bir zaman test aşamasına geçilmektedir.. Belirli bir kullanıcı kitelesine ve sayısı ve etkileşimin ardından kalıcı ve demirbaş olarak da bu platformlarda yerini almaktadır..

Bip Türkcell Sohbet uygulaması

BiP Sohbet  Turkcell tarafından iOS ve Android kullanıcıları için geliştirilen, herkesin ücretsiz şekilde kullanabileceği anlık mesajlaşma uygulamasıdır. BiP; App Store, Google Play, ve Huawei AppGallery üzerinden ücretsiz indirilebilmektedir.

Uygulamada; kaybolan mesaj, caps yaratma, herkesle iletişim kurabilme, grup mesajlaşma ve konum paylaşma, oyunlar, para transferi gibi özellikleri bulunmaktadır.

Sms Sohbet Mesajlaşma

Uygulama ile kullanıcılar birbirlerine ücretsiz olarak mesaj, resim, video ve ses kayıtları gönderebilirler. Kaybolan mesaj özelliği ile kullanıcılar mesajlaşırken, mesajlarını belirlediği süre sonunda sohbet ekranından kaybolmasını sağlayabilirler. Herkesle iletişim kurabilme özelliği ile uygulama kullanıcıları uygulama içerisinden uygulamayı kullanmayanlara SMS Sohbet ile mesaj gönderebilirler. Caps yaratma özelliği ile kullanıcılar, var olan fotoğraflarını kullanarak veya yeni fotoğraflar çekerek kendi caps çalışmalarını yaratıp, paylaşabilirler. Yiğit Özgür’ün sadece BiP için tasarladığı çıkartmalar ve Türk usulü çıkartmalar da uygulamada yer almaktadır.

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ottoman/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781